У місті Полтава завершився командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

На першості країни динамівці вибороли 39 нагород різного гатунку, а саме: 23 золотих, 10 срібних та 6 бронзових нагород.

Чемпіонами стали:

На дистанції 1000 м:

Юрійчук Юлія (Київська обласна організація) у байдарці одиночці;

Галкін Юрій (Одеська обласна організація) у байдарці двійці;

Міщук Тарас, Янчук Дмитро (Полтавська обласна організація) у каное двійці;

Бойчук Вадим, Галкін Юрій (Одеська обласна організація)
у байдарці четвірці;

Міщук Тарас, Шпак Дмитро, Янчук Дмитро (Полтавська обласна організація) у каное четвірці.

На дистанції 500 м:

Докієнко Наталія (Київська обласна організація) у байдарці одиначці;

Міщук Тарас, Янчук Дмитро (Полтавська обласна організація) у каное двійці;

Докієнко Наталія, Юрійчук Юлія (Київська обласна організація)
у байдарці двійці;

Авдєєва Наталія (Миколаївська обласна організація) у каное двійці;

Бойчук Вадим, Галкін Юрій, Бойчук Сергій (Одеська обласна організація) у байдарці четвірці;

Міщук Тарас, Янчук Дмитро, Шпак Дмитро (Полтавська обласна організація) у каное четвірці;

Чабанюк Катерина, Писаренко Катерина (Полтавська обласна організація) у байдарці четвірці.

На дистанції 200 м:

Міщук Тарас (Полтавська обласна організація) у каное одиночці;

Галкін Юрій (Одеська обласна організація) у байдарці двійці;

Коваленко Деним, Шаргородський Ілля (Одеська обласна організація) у каное двійці;

Докієнко Наталія (Київська обласна організація) у байдарці двійці;

Авдєєва Анастасія, Деревінський Дмитро (Миколаївська обласна організація) у каное двійці;

Копистинський Роман, Жмуцький Павло, Кравчук Сергій (Вінницька обласна організація) у байдарці-четвірці;

Міщук Тарас, Янчук Дмитро, Шпак Дмитро (Полтавська обласна організація) у каное четвірці;

Чабанюк Катерина, Писаренко Катерина (Полтавська обласна організація) у байдарці четвірці.

На дистанції 5000 м і в естафеті 4х200 м:

Баштовий Сергій (Полтавська обласна організація) у байдарці двійці на дистанції 5000 м та в байдарці одиночці естафеті 4х200;

Амельченя Ігор, Міщук Тарас, Янчук Дмитро (Полтавська обласна організація) у естафеті 4х200 м на каное-одиночці;

Вітаємо динамівців та бажаємо  подальших перемог!

 

22.08 01 

Юні динамівські дзюдоїсти змагалися в Очакові

25.09.2020
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України...

Віктор Корж: Спільними зусиллями подолаємо випробування у зв’язку з пандемією коронавірусу

23.09.2020
Ми переживаємо дуже непросту ситуацію у зв’язку з карантином.

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look