2019 Summer Universiade       Завершився 7 медальний день ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади, яка проходить в італійському місті Неаполі.

       Станом на 11 липня збірна команда України посідає 20 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України здобуто 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

       Бронзові нагороди до української скарбниці вибороли динамівці - дзюдоїстка Ганна Антикало (Миколаївська обласна організація) у ваговій категорії 70 кг та тхеквондист Денис Вороновський (Харківська обласна організація) у ваговій категорії 80 кг.

       За підсумками виступу спортсмени Товариства посіли наступні місця:

Результати виступу спортсменів-динамівців

станом на 11.07.2019 р.

Прізвище, ім’я спортсмена

Територіальна організація

Міністерство, відомство

Вид спорту

Вид програми

місце

Антикало Ганна

Миколаївська

 

дзюдо

70 кг

3

Вороновський Денис

Харківська

 

тхеквондо

80 кг

3

Мельник Тетяна

Київська міська

НГУ

легка атлетика

400 м

4

Свистіль Юлія

Львівська

ДПСУ

фехтування

ком.шпага

5

Кравчук Вадим

Львівська

 

легка атлетика

висота

6

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

багатоборство

7

Панько Федір

Дніпропетровська

 

дзюдо

+90 кг

7

Фальківський Артем

Київська міська

НГУ

дзюдо

66 кг

9

Шепель Віталій

Запорізька

 

дзюдо

90 кг

9

Каракай Олександр

Черкаська

 

фехтування

ком.шабля

10

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

кінь

11

Гаравський Максим

Львівська

 

фехтування

ком. рапіра

11

Джус Юрій

Львівська

 

фехтування

ком. рапіра

11

Пянтак Оксана

Київська міська

 

баскетбол жін

команда

13-16

Цюбик Наталія

Київська міська

 

баскетбол жін

команда

Кошляк Олександр

Дніпропетровська

НГУ

дзюдо

73 кг

13-36

Зусько Богдан

Запорізька

 

дзюдо

81 кг

13-42

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

перекл

14

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

кільця

15

Кокошко Роман

Одеська

 

легка атлетика

ядро

16

Свистіль Юлія

Львівська

ДПСУ

фехтування

шпага

19

Купріянова Кароліна

Харківська

 

тхеквондо

57 кг

17-32

Говорун Дмитро

Одеська

 

тхеквондо

68 кг

17-32

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

пар.брус

25

Гаравський Максим

Львівська

 

фехтування

рапіра

31

Грико Владислав

Харківська

 

гімнастика спортивна

вільні

42

Каракай Олександр

Черкаська

 

фехтування

шабля

49

Джус Юрій

Львівська

 

фехтування

рапіра

50

Дубницький Євген

Полтавська

 

плавання

100 м в.с.

41

Дубницький Євген

Полтавська

 

плавання

200 м в.с.

квал

Чемпіонат світу з водних видів спорту

15.07.2019
В м. Кванджу (Південна Корея) проходить чемпіонат світу з водних...

Визначено учасників змагань за кубок Голови Національної поліції України (фото, відео)

15.07.2019
У Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся відбірковий етап змагань...

З метою патріотичного виховання дітей (фото)

15.07.2019
В рамках проекту з військово-патріотичного виховання дітей та молоді Житомирська...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3Факс (044) 253-64-25
+38(044) 253-81-10
+38(044) 253-44-24
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2019 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look