25 квітня на базі спортивного комплексу «Динамо» в Дніпрі відбувся турнір обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України зі стрільби кульової серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Захід було організовано з нагоди 90-річчя утворення обласної організації товариства.

       У церемонії урочистого відкриття змагань взяли участь керівники усіх 15 колективів фізичної культури і спорту обласної організації, ветерани-динамівці, організатори фізкультурно-масової та спортивної роботи в колективах, провідних тренери та спортсмени. Церемонія відбулась в Музеї динамівської слави Дніпропетровщини, де відображена історія обласної організації товариства з моменту її створення до сьогодення.

       Відкрив урочистий захід голова Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області генерал поліції 3 рангу Віталій Глуховеря, який привітав колектив динамівців зі знаковою датою. Він відзначив, що організація має славетну історію, розповів про здобутки динамівців області. Адже територіальній організації є чим пишатися: провідні спортсмени, серед яких - чемпіони та призери України, Європи, світу, їх тренери-наставники, що виховують не тільки видатних спортсменів, а й заохочують молодь до занять спортом та фізкультурою. Вони докладають зусиль для виховання здорової, сильної та міцної української нації. В обласній організації глибоко шанують вагомі здобутки своїх славних попередників, їхній безцінний досвід. За багаторічну плідну і сумлінну працю, особисті заслуги у розвитку фізичної культури і спорту, популяризацію динамівського руху в Україні та з нагоди 90-річчя з дня заснування Дніпропетровської обласної організації керівники колективів, організатори фізкультурно-масової та спортивної роботи, ветерани-динамівці, провідні тренери та спортсмени були нагороджені відзнаками ФСТ «Динамо» України та обласної організації товариства.

       У святковому турнірі взяли участь 35 кращих спортсменів з усіх 15 колективів фізичної культури і спорту обласної організації.

       Переможцями в особистому заліку стали: серед жінок – Копилова Кристина (ГУНП) – 94 оч., серед чоловіків - Зеленський Євген (ДДУВС) – 97 оч.

       У командному заліку перемогу здобули спортсмени Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області, друге місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, третє -Центрального територіального управління Національної гвардії України.

       Усі переможці та призери турніру були нагороджені дипломами та медалями, а команди - кубками.

26.04 09

26.04 010

 

Товариський матч з міні-футболу. Миколаїв

03.12.2020
30 листопада в ігровому залі Миколаївської обласної організації ФСТ "Динамо"...

Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів

02.12.2020
У столиці Болгарії триває чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.

Здобутки динамівців на Polish Open Kaliber 2020

02.12.2020
У Польщі завершилися щорічні міжнародні змагання зі стрільби кульової Polish...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look