2021-ий для ФСТ «Динамо» України» став роком випробувань і перемог.  

Попри карантинні обмеження, зважаючи на серйозні вимоги щодо організації, Товариство дотрималося виконань усіх запланованих спортивно-оздоровчих заходів. На високому рівні були проведені усі етапи традиційних змагань “Динаміади 2021”, в якому взяли участь фізкультурні колективи військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, сотні студентів та курсантів відомчих вузів (Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Служби безпеки України та ін).

Спортсмени - динамівці гідно виступили на літніх ХХХІІ Олімпійських іграх, що відбулися з 23 липня по 08 серпня 2021 р. у Токіо, Японія. Серед усіх учасників - а це понад 11 тисяч атлетів з 206 країн світу - Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України на Ігри делегувало 65 представників з 17 територіальних організацій у 19 видах спорту.  Спортсменами Товариства на Іграх здобуто 10 нагород: 3 срібні та 7 бронзових медалей, що склало понад 52% від загальної кількості здобутих нагород українською командою. Найбільш вдало виступили спортсмени Національної гвардії України, виборовши 7 нагород. Готуються динамівці і до старту XXIV зимових Олімпійських ігор наприкінці січня 2022 року у м. Пекін, Китай.

Перемоги спортсменів-динамівців на міжнародній арені – красномовний аргумент на користь злагодженої роботи Товариства. 

Однією з найперших задач є турбота про підготовку олімпійського резерву. Крім традиційних динамівських чемпіонатів з різних видів спорту, в яких участь взяли цьогоріч сотні юних динамівців - вихованців спортивних шкіл і секцій, - Товариство провело (спільно з Національним олімпійським комітетом України та Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України) спортивні свята і зустрічі для дітей та молоді вразливих категорій, залучивши сотні дітей з багатодітних родин, сиріт, позбавлених батьківської опіки до спортивних занять. На сьогодні у Товаристві функціонують 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивні секції, де фізичною культурою і спортом займається майже 4 тисячі вихованців під керівництвом майже 200 тренерів-викладачів у 46 відділеннях з різних видів спорту.

ФСТ “Динамо” України” турбується про організацію гідних умов фахової спортивної підготовки спортсменів. Цього року статус бази олімпійської підготовки отримала навчально-тренувальна база у Вінниці та  кінноспортивна база «Динамо» Київської міської організації.. Реконструйовані спортивний зал у м. Рівне, спортивний комплекс у м. Кропивницький, стрілецький тир у м. Вінниця. У Одесі збудовано нове поле для міні-футболу. Навчально-спортивна база у м. Очакові після реконструкції може прийняти значно більше спортсменів, для яких побудовано і нові майданчики для занять різними видами спорту.  Після реконструкції у спортивному комплексі «Динамо» у м. Луцьку будуть займатися вихованці ДЮСШ «Динамо-Прайд».

Левову частку зусиль Товариство спрямовує на забезпечення фахової роботи територіальних організацій. На превеликий жаль, майже у половині областей місцева влада неохоче підтримує роботу і діяльність організації., а подекуди взагалі припинено надання фінансової підтримки: Волинська, Закарпатська, Київська обласна, Сумська територіальні організації. Такі обставини - серйозне випробування сьогодення, що потребують пошуку нових рішень.  

29.12.2021 0529.12.2021 0529.12.2021 0529.12.2021 05

Підсумки 2021 року динамівців Чернігівщини

19.01.2022
Гордість перемог і здобутків за підсумками року, подяку за співпрацю...

Вітаємо з днем народження!

18.01.2022
Сьогодні, день народження святкують динамівкі біатлоністки, олімпійські чемпіонки та призерки...

Новий очільник Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України»

18.01.2022
Позачергова конференція Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України», що відбулася...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(044) 254-71-76(044) 253-55-91Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2022 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look