Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
Миколаївська обласна організація ФСТ «Динамо» України

Миколаївська обласна організація ФСТ  «Динамо» України

 

     На Миколаївській землі динамівське спортивне товариство почало діяти в 1930 році. На березі річки Південний Буг, була побудована водна станція «Динамо», яка на довгі роки стала центром спортивно-масової роботи серед співробітників правоохоронних органів Миколаївщини.

     У 1934 році у свій відомий шлюпковий похід пішли динамівці Миколаєва. Шлюпкова регата прямувала до м. Москви. На своєму шляху їм довелось подолати чимало перепонів, але коли вони досягли кінцевого пункту свого маршруту, про їх фініш знала вся країна. Миколаївських динамівців особисто прийняв і поздоровив народний комісар внутрішніх справ України.

     У тяжкий повоєнний період обласною динамівською організацією керував ветеран війни Орлов Георгій Олександрович. У період з 1961 року по 1972 рік обласну організацію очолював учасник бойових дій Великої вітчизняної війни Пєсков Володимир Степанович, під керівництвом якого підвищував свою майстерність учасник Олімпійських Ігор в Мехіко в 1968 році, майстер спорту міжнародного класу з боксу Віктор Запорожець.

Сьогодні Миколаївська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України об’єднує 43 колективи фізичної культури управлінь та структурних підрозділів правоохоронних органів Миколаївської області, а це понад 5000 членів товариства.

 

Видатні спортсмени Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України

 1. Гайдамака Ігор Віталійович – дворазовий чемпіон Чемпіонату Світу, 10-тиразовий чемпіон СРСР, чемпіон Світу 1981 року, учасник Чемпіону Світу 1982 року, заслужений майстер спорту з веслування на байдарках і каное.
 2. Іщенко Іван – срібний призер чемпіонату Європи, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, учасник Олімпійських Ігор в Пекіні.
 3. Бабакова Інга – бронзовий призер Олімпійських Ігор в Атланті, чемпіонка Світу, заслужений майстер спорту з легкої атлетики.
 4. Білоущенко Сергій – бронзовий призер Олімпійських Ігор в Афінах, срібний призер чемпіонату Світу, чемпіон Європи, заслужений майстер спорту з веслування академічного.
 5. Машкін Олег – срібний призер Чемпіонату Світу 2003 року, чемпіон Європи 2002 року, учасник Олімпійських ігор в Афінах, заслужений майстер спорту з боксу.
 6. Акуленко Ольга – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи, призерка чемпіонату Світу.
 7. Ритко Ярослав – майстер спорту, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонату Світу та Європи.
 8. Харлан Ольга – Олімпійська чемпіонка, чемпіонка Світу та Європи, ЗМС з фехтування.
 9. Хомрова Олена - Олімпійська чемпіонка, чемпіонка Світу та Європи, ЗМС з фехтування.
 10. Ключко Олександр – бронзовий призер Чемпіонату Європи з боксу, учасник Олімпійських Ігор в Пекіні.
 11. Кваша Ілля  - бронзовий призер Олімпійських ігор, дворазовий чемпіон Європи, ЗМС зі стрибків у воду.
 12. Буряк Олена – срібний призер чемпіонату Світу, чемпіонату Європи, ЗМС з веслування академічного.

 

     Пріоритетними видами спорту Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України є веслування академічне та на байдарках і каное, фехтування, боротьба самбо та дзюдо, бокс, стрибки у воду.

     Спортивні споруди: Водна станція «Динамо», стрілецький тир «Динамо», учбово-спортивна оздоровча база «Динамо» в м. Очакові.

     Дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» була створена у 2002 році. Сьогодні тут тренується 520 юних спортсменів. Очолює ДЮСШ «Динамо» майстер спорту СРСР з боротьби самбо, тренер вищої категорії Москаленко Володимир Михайлович.

У школі культивуються 9 видів спорту: боротьба самбо, дзюдо, веслування академічне, веслування на байдарках та каное, кульова стрільба, фехтування, футбол.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

 
 

» Федерація панк...

» Федерація важк...

» Спорт, інформац...

» Федерація біат...

» Коментатор