Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України

Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 

     Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України заснована у червні 1944 року. За роки своєї діяльності динамівці Херсонщини зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України. За своїми здобутками організація посідає одне з провідних місць серед територіальних організацій.

     Діяльність Херсонської обласної організації ФСТ «Динамо» України направлена на виконання статутних завдань, перш за все – підвищення та удосконалення рівня фізичної підготовки працівників правоохоронних органів, своєчасна та якісна підготовка членів збірних команд з пріоритетних видів спорту, які розвиваються в організації, сприяння виконанню програми «Фізичне виховання - здоров'я нації». Організація залучає до регулярних занять фізичною культурою і спортом співробітників правоохоронних органів, працівників, службовців підприємств, а також членів їх сімей.

     В Херсонській обласній організації ФСТ «Динамо» України працюють спортивні секції з 2 видів спорту: стрільба кульова, стрільба з луку.

     Організація нараховує 38 КФК, в яких об’єднані 5772 членів товариства.

     З олімпійських видів спорту в організації культивуються: стрільба з луку, стрільба кульова, веслування академічне, боротьба дзюдо, гімнастика спортивна чоловіча; з не олімпійських видів: боротьба «сумо», кікбоксінг. В організації працюють 6 заслужених тренери України.

     В Херсонській обласній організації ФСТ «Динамо» України культивуються пріоритетні види спорту веслування академічне, стрільба кульова, стрільба з луку, боротьба сумо.

     Нині показують високі результати  кращі спортсмени організації: Резнікова Юлія – МСМК та Павлова Анастасія – МСУ (стрільба з луку); Тихова (Шитко) Дар'я – МСМК та Кудря Сергій – МСМК (стрільба кульова), Ковальова Наталія – МСУ, Приведа Сергій – МСМК та Коновалюк Олександр – МСМК (веслування академічне); Іщенко Павло – МСУ (бокс), Максименко Марина – ЗМСУ (боротьба сумо).

     У 1972 році було засновано спортивний комплекс - учбово-спортивна база «Динамо» зі стрільби з луку м. Нова Каховка.

     З січня 2007 року працює КДЮСШ «Динамо», яка культивує неолімпійські види спорту – боротьба сумо, кікбоксінг та олімпійські види спорту - боротьба дзюдо, гімнастика спортивна, боротьба дзюдо, веслування академічне.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

 
 

» Веслування на б...

» FILA

» Спорт, інформац...

» Національний ко...

» Sport analytic