Останні новини

Дмитро Підручний – спортсмен 2019 року - АСЖУ

Дмитро Підручний – спортсмен 2019 року - АСЖУ

Під час з’їзду Асоціації спортивних журналістів України динамівця Дмитра Підручного обрано «Найкращим спортсменом 2019 року».
ІІІ ЗИМОВІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

ІІІ ЗИМОВІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

З 09 по 22 січня 2019 р. у швейцарському місті Лозанні відбулися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри.
Динамівці – учасники чемпіонату світу з біатлону

Динамівці – учасники чемпіонату світу з біатлону

У неділю, 26 січня в швейцарському Ленцерхайде стартують гонки юніорського та юнацького чемпіонату світу з біатлону.
До  Дня Соборности України динамівців відзначено державними нагородами

До Дня Соборности України динамівців відзначено державними нагородами

Від імені багатотисячного колективу динамівців України та Президії Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України вітаємо працівників Товариства з відзначенням державними нагородами та присвоєнням почесних звань...
З турботою про дітей

З турботою про дітей

На свято Водохреща динамівці Одеси організували спортивно-оздоровчий захід для малюків – вихованців міського дитячого будинку.

Провідна сила українського спорту

ФСТ «Динамо» України є однією з найбільших та найстаріших спортивних організацій країни. В діяльності Товариства, що було засновано 31 жовтня 1924 року, органічно поєднались вірність традиціям та сучасні тенденції підготовки спортсменів і правоохоронців.

ФСТ «Динамо» називають провідною силою українського спорту. Це визначення відображає сутність діяльності легендарного Товариства, з лав якого вийшли десятки спортивних зірок, які є гордістю України. Серед них - легкоатлети Валерій Борзов та Інеса Кравець та Микола Авілов, важкоатлети Петро Король і Анатолій Писаренко, борці Михайло Шахов і брати Белоглазови, баскетболістки Юлія Бурдіна, Зоя Стасюк, Ніна Піменова, фехтувальник Григорій Крісс та багато інших.

Читати далі

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look