Хто готує до Олімпійських ігор українських спортсменів? 

Де тренуються майбутні чемпіони? 

Хто і як стає справжнім спортсменом, а для кого спорт стає натхненням і додає снаги життю? 

Наскільки держава зацікавлена у розвитку спортивної галузі? 

Як змінюється український спорт сьогодні? 

Відповіді на ці найпоширеніші запитання від медіа, як і більш значущі факти, статистику для глибоких досліджень фахових журналістів, чи цікаві спортивні репортажі знаменних і рядових спортивних подій у країні компетентно  прокоментують у Фізкультурно-спортивному товаристві «Динамо» України.

Також, звернувшись до прес-служби ФСТ “Динамо” України, можна отримати акредитацію на спортивні події «Динаміада», на відвідування спортивних баз організації, спілкування для підготовки інтерв’ю, публікацій, сюжетів із Заслуженими тренерами України, спортсменами, керівниками організації.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до прес-служби ФСТ «Динамо» України: 

прес-секретар Гамоля Наталія Миколаївна

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

адреса: вул. Інститутська, 29/3, м. Київ; 01021

«Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» - всеукраїнська громадська організація, що об'єднує колективи фізичної культури і спорту працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів і студентів відповідних вищих учбових закладів, а також окремих громадян, котрі прагнуть займатися фізкультурою і спортом, сприяти їх розвитку в Україні.

Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України - складова фізкультурно-спортивного руху держави. Громадська організація об'єднує представництва у Миколаївській, Полтавській, Чернігівській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській, Київській, Запорізькій, Закарпатській, Львівській областях, а також включає в себе Київську міську організацію.

Своєю метою ФСТ «Динамо» України вбачає сприяти розвитку спорту і фізичної культури в країні, підготовці та участі спортсменів Товариства у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, сприяти залученню дітей та юнацтва до занять спортом (у дитячо-юнацьких спортивних школах, спортивних секціях тощо). Також сприяти підвищенню рівня фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів і студентів відповідних вищих учбових закладів. 

Крім того, ФСТ “Динамо” прагне створювати ефективну сучасну спортивну інфраструктуру. На багатьох динамівських базах. по всій країні, готуються спортсмени зокрема і до Олімпійських ігор.

Фізкультурно-спортивне товариство організовує та проводить різні фізкультурно-оздоровчі і спортивно-масові заходи, обласні змагання тощо. Зокрема ДИНАМІАДА - щорічне традиційне змагання збірних команд правоохоронних відомств, організоване для КФК зі службово-прикладних та масових видів спорту. Змагання ДИНАМІАДИ проходять за утвердженим річним календарем по всіх областях (де є представництва - обласні організації).

Дитячо-юнацькі спортивні школи фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України працюють у Києві, Луцьку, Ужгороді, Львові, Миколаєві, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах. Динамівці першими організували у різних містах країни безкоштовні секції для юних спортсменів, які охоче займаються спортом і вчаться досвідчених тренерів “Динамо”, серед яких десятки Заслужених тренерів України, що виховали чимало чемпіонів Європи, Світу, Олімпійських ігор з різних видів спорту. Найкращі тренери динамівських спортивних шкіл виховують юних спортсменів легкоатлетів, хокеїстів, фехтувальників, плавців, боксерів, велоспортсменів, важкоатлетів, фігуристів, гімнастів, дзюдоїстів, тенісистів, стрільців, гірськолижників, футболістів; навчають і черлідингу, веслуванню на байдарках і каное, панкратіону. Щороку проходять чемпіонати «Юний динамівець» серед дівчат та юнаків.

ФСТ «Динамо» України продовжує кращі спортивні традиції українського республіканського «Динамо», історія якого почалася ще 1924 року. Звичайно, організація має власну символіку і атрибутику, а також гімн і спортивний марш. За роки незалежної України “динамівська школа” виплекала сотні рекордсменів, чемпіонів Європи і світу,  олімпійців, чиї перемоги на Олімпійських іграх і Юнацьких олімпійських іграх зокрема сприяли формуванню спортивного іміджу країни, піднесенню України на міжнародній арені до найвищих висот. Переконливий факт: спортсмени-динамівці склали майже половину українських учасників Олімпійських ігор і понад половину призерів, виборовши до сотні медалей і понад півтори сотні загалом нагород збірної країни.

Зберігаючи усталені традиції, ФСТ «Динамо» України сприяє ефективній професійній підготовці спортсменів, їх виступів на міжнародному рівні заради примноження високих набутків українського спорту.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся 

до прес-служби ФСТ «Динамо» України: 

прес-секретар Гамоля Наталія Миколаївна

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

адреса: вул. Інститутська, 29/3, м. Київ; 01021

телефон: (044) 253-64-25; (063) 648-62-69 

Підсумки 2021 року динамівців Чернігівщини

19.01.2022
Гордість перемог і здобутків за підсумками року, подяку за співпрацю...

Вітаємо з днем народження!

18.01.2022
Сьогодні, день народження святкують динамівкі біатлоністки, олімпійські чемпіонки та призерки...

Новий очільник Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України»

18.01.2022
Позачергова конференція Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України», що відбулася...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(044) 254-71-76(044) 253-55-91Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2022 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look