Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
25.01.18

10 динамівців у складі Олімпійської збірної команди представлятимуть Україну на Іграх в Пхьончхані

        В Києві відбулась урочиста церемонія  з нагоди проводів Олімпійської збірної України на   ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, які з 9 по 25 лютого відбудуться в південнокорейському місті  Пхьончхані.

        В  церемонії, яка  проходила  у Національній філармонії України,  взяли участь заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко, віце-прем'єр міністр України В'ячеслав Кириленко, голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний,  міністр молоді та спорту України Ігор Жданов,  перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж.

       «Весь Уряд, вся Україна вболіватиме за вас! Вірю, що в далекому Пхьончхані підійматиметься український прапор та наші спортсмени покажуть гарні результати», - наголосив у вітальному слові В’ячеслав Кириленко.  

       У свою чергу, Ігор Жданов побажав спортсменам вдачі та натхнення в олімпійському Пхьончхані, висловивши впевненість, що Уряд України, Мінмолодьспорту та НОК й надалі максимально сприятимуть перемогам та успіхам наших олімпійців.

       За інформацією НОК, орієнтовно  33-35 спортсменів представлятимуть Україну на Іграх в Пхьончхані. У біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фрістайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліну, скелетоні.

       «Мені приємно відзначити, що майже  третина – 10 спортсменів у складі Олімпійської  збірної   - представляють ФСТ «Динамо», - підкреслив Віктор Корж. -  Ми сподіваємось,   що вони в черговий раз продемонструють неабиякий  результат. Особливо – зірковий склад динамівських біатлоністок:  Олена Підгрушна, сестри  Семеренко,  Анастасія Меркушина, які  вибороли «золото» на Олімпіаді в Сочі, і які цього року на одному з  етапів Кубка  світу   здобули «срібло»  в  естафеті». 

 


10 динамівців   у складі Олімпійської збірної  команди представлятимуть Україну на Іграх в Пхьончхані
10 динамівців   у складі Олімпійської збірної  команди представлятимуть Україну на Іграх в Пхьончхані

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

 
 

» Національний ко...

» Коментатор

» Спортивний комі...

» Союз гирьового ...

» Sport analytic