Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
24.01.18

Київські динамівці спільно з Нацполіцією провели змагання з футзалу для дітей

        У Києві відбулись всеукраїнські змагання з футзалу серед дітей пільгових категорій населення.

        Змагання організовані в  рамках всеукраїнського проекту  «Footbal for kids», започаткованого минулого року ФСТ  «Динамо» України спільно з Національною поліцією України, який охоплює усі територіальні організації Товариства.

        «Це перший захід в цьому році, який ми проводимо  в рамках регламенту проекту,  що  спрямований на залучення  до занять спортом  дітей та підлітків, які перебувають в  конфлікті із законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей,  вимушених переселенців із зони АТО та дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО», - підкреслив перший заступник Голови  Київської міської організації  ФСТ «Динамо» України  Ігор Панін.   За його словами, Товариство системно працює  в цьому  напрямку і вже реалізувало низку аналогічних проектів, мета яких – залучення дітей до занять фізкультурою та спортом та поширення   цінностей здорового способу життя.  

        В змаганнях взяли участь більше 30 дітей від 13 до 15 років. Переможцями змагань було визнано  учнів Київської загальноосвітньої школи № 258.

        Відповідно до  регламенту проекту «Footbal for kids»  переможці змагань   візьмуть участь  у регіональних чемпіонатах  та  у фінальній частині,  яка відбудеться   наприкінці квітня в Полтаві.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

 
 

» Федерація легк...

» Федерація панк...

» Міжнародний Олі...

» Союз гирьового ...

» Національний ко...