Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
11.12.17

Київські динамівці провели Олімпійський урок

         Днями  представники   Київської міської організації ФСТ «Динамо» України провели в Київській середній   школі  № 36 імені С. Корольова Олімпійський урок.

         Спортивний захід було організовано апаратом управління КМО ФСТ «Динамо» України спільно з відділом ювенальної превенції ГУ НП України в місті Києві.

         Під час  уроку   начальник відділу розвитку фізичної культури і спорту та координації роботи з правоохоронними органами КМО ФСТ «Динамо»  Олег Курбаков і   майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства  Олександр Панін   розповіли  про здобутки динамівських спортсменів на Олімпійських іграх останніх років та розвиток  динамівського руху  в країні. Учнів школи було запрошено на День відкритих дверей  Київської міської організації, який відбудеться  15 грудня.

         Школярі прослухали ознайомчу лекцію про види  спорту, які розвиваються у ДЮСШ, та правила прийому до спортивних секцій товариства.

         У програмі уроку була  передбачена  олімпійська розминка, яку провів Олександр Панін.   Діти  також взяли участь у  спортивних естафетах  та конкурсах.  Кожен учасник змагань був нагороджений подарунками, а команди-переможці -  кубками та дипломами відповідних ступенів.

 

Київська міська організація  ФСТ «Динамо» України

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Федерація сучас...

 
 

» Спортивний комі...

» Чемпіон

» FILA

» Федерація панк...

» Федерація біат...