Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
31.10.17

У Полтаві відбулись змагання з дзюдо

         У спортивному комплексі Головного управління Національної поліції України в Полтавській області відбулися змагання відкритої першості з дзюдо «Юний динамівець»

         У змаганнях першості з дзюдо, ініційованих Полтавською обласною організацією ФСТ «Динамо» України, взяли участь понад 200 юнаків і дівчат віком від 8 до 11 років з 3-х областей України: Полтавської, Сумської та  Кіровоградської.

         У відкритті змагань взяли участь заступник начальника  ГУНП у Полтавській  області Володимир Абрамов, чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк, голова обласної організації ФСТ «Динамо» Олексій Більчич, керівник відділу ювенальної превенції Головного управління НПУ в Полтавській області  Ірина Карюк, керівник відділу професійної підготовки НПУ в Полтавській  області  Сергій Гмирь та директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпійські надії» Анатолій Демчук. 

         Як зазначив заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Олексій Більчич, змагання з дзюдо «Юний динамівець» традиційно проводяться восени кожного року. Відкрита першість 2017 року  приурочена до  Всесвітнього  дня дзюдо,   а також до 93-ї річниці  утворення  ФСТ «Динамо».  

         Перед початком щорічних змагань відбулася церемонія «посвячення» юних спортсменів у «динамівці».

         В своєму звернені до юних учасників  чемпіон світу Олександр Хижняк відмітив: «як динамівець зі стажем я  добре засвоїв – заняття спортом дає тільки позитив, а досягнуті перемоги є  найкращою нагородою за постійне тренування та участь у змаганнях». Боксер побажав дітям досягти олімпійських висот та стати  гідними громадянами нашої держави.

         У свою чергу, відзнаки Головного управління Нацполіції у  Полтавській області  отримали  батько і син Хижняки, а також Олексій Більчич. Крім того,  спортсмен і тренер були заохочені відзнаками  обласної організації ФСТ  «Динамо».

         Призерами змагань стали 80 дзюдоїстів,  серед яких -  16 дівчат. Усі переможці нагороджені кубками, грамотами та медалями.

 

Полтавська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 

У Полтаві відбулись змагання з дзюдо
У Полтаві відбулись змагання з дзюдо
У Полтаві відбулись змагання з дзюдо
У Полтаві відбулись змагання з дзюдо

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

 
 

» Волейбол в Укра...

» Чемпіон

» Федерація важк...

» Коментатор

» Sport analytic