Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
18.10.17

Олександр Хижняк - найкращий спортсмен вересня!

         Чемпіон світу з боксу, найкращий боксер світової першості, динамівець, представник ДПСУ, Олександр Хижняк став найкращим спортсменом вересня за рішенням колегії НОК України.

         Дане звання є результатом довгої та плідної роботи спортсмена. Завдяки своїм блискучим виступам на міжнародній арені талановитий боксер встановив рекорд України за кількістю титулів, завойованих за 330 днів. Окрім золотих медалей на дорослому чемпіонаті світу та Європи, за цей період Олександр встиг виграти чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи U-22.

         Сергій Бубка також висловив слова подяки фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» та присутньому на вшануванні першому заступнику голови Віктору Коржу, підкресливши, що більшість лауреатів нагород спортсмена місяця є саме «динамівцями», що свідчить й про ефективну діяльність провідного товариства.

         Віктор Петрович відзначив: «Приємно, що більшість успішних та талановитих українських боксерів – вихованці ФСТ «Динамо». Щиро зичу подальших успіхів, до яких будемо крокувати разом!»

 

Пишаємось нашим динамівцем і бажаємо подальших успіхів!

 

Олександр Хижняк - найкращий спортсмен вересня!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

 
 

» Волейбол в Укра...

» Коментатор

» FILA

» Sport analytic

» Федерація вело...