Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
03.10.17

Динамівський боксер Олександр Хижняк – найкращий спортсмен вересня в Україні!

         Національний олімпійський комітет України визнав динамівського боксера Олександра Хижняка (Полтавська обласна організація) найкращим спортсменом вересня в Україні.

         Олександр вперше удостоєний високого визнання НОК України завдяки неперевершеному виступу на чемпіонаті світу, що відбувся в німецькому Гамбурзі.

         У ваговій категорії до 75 кг Олександр не залишив жодних шансів суперникам й здобув медаль найвищого ґатунку. Окрім цього, Хижняка визнали найкращим боксером турніру серед усіх вагових категорій.

         Нагадаємо, у червні на домашньому чемпіонаті Європи Олександр став володарем «золота», а також отримав звання найкращого боксера європейської першості.

         Відзначимо, що завдяки своїм блискучим виступам на міжнародній арені талановитий динамівський боксер встановив рекорд України за кількістю титулів, завойованих за 330 днів.

         Окрім золотих медалей на дорослому чемпіонаті світу та Європи, за цей період Олександр встиг виграти чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи U-22.

 

Вітаємо Олександра з визнанням та бажаємо нових перемог!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

 
 

» Дзюдо України і...

» Федерація біат...

» Міжнародний Олі...

» FILA

» Союз гирьового ...