Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
18.09.17

Миколаївська обласна організація "Динамо" провела "День відкритих дверей"

         15 вересня  Миколаївська обласна організація ФСТ «Динамо» відкрила двері для дітей шкіл Заводського та Центрального районів міста  та всіх бажаючих оглянути спортивні споруди і заглянути у світ спорту та здоров’я.

         Біля входу дітей зустрічала заступник директора ДЮСШ «Динамо» Ніколаєва Лариса Олександрівна, яка коротко розповіла про сьогодення динамівської організації. За кожною групою дітей були закріплені провідні спортсмени, які супроводжували дітей до кожної спортивної споруди, на якій тренери-викладачі спортивної школи проводили показові навчально-тренувальні заняття.

         В ігровому спортивному залі свою майстерність демонстрували  юні фехтувальники під керівництвом тренера, майстра спорту України Ганни Калачової.

         На березі ріки Південний Буг дітей зустрічали заслужений  тренер  України В’ячеслав Петрович Ніколаєв, тренер ДЮСШ майстер спорту Євген Євгенович Ніколаєв, їх вихованці – юні та провідні спортсмени відділення веслування на байдарках і каное – п’ятиразові чемпіонки України  2017 року – Біденко Ганна та Авдєєва Анастасія. Майбутні спортсмени із заздрістю спостерігали як тренуються на воді  динамівці.

         Але найбільше задоволення діти отримали в спеціалізованому спортивному залі для занять боротьбою. Показове тренування проводив старший тренер  відділення  боротьби самбо та дзюдо, директор ДЮСШ «Динамо», майстер спорту Володимир Михайлович Москаленко. Свою майстерність продемонстрували також провідні спортсмени обласної організації ФСТ «Динамо» України – Гайдаш Олена, Братченко Роман та інші. В малому залі для боротьби  показові тренування демонстрували  юні дзюдоїсти молодшого віку під керівництвом тренера  Антоніни Павлівни Топалової.

         В спеціалізованому залі для занять боксом показове тренування проводив майстер спорту тренер ДЮСШ «Динамо» Павло Миколайович Онищук.

         Велику цікавість у дітей викликав куточок відділення кульової стрільби, де директор тиру «Динамо» Володимир Володимирович Япринцев та інструктор з володіння зброєю Яно Вячеслав Дмитрович демонстрували зразки спортивної зброї.

         День відкритих дверей в  обласній організації «Динамо» України пройшов цікаво та плідно, більше 300 дітей  шкіл Заводського та Центрального районів міста  Миколаєва та їх батьки на свої очі побачили, що в «Динамо» є всі умови для занять багатьма видами спорту, а заняття проводять висококваліфіковані тренери-викладачі. На пам'ять кожен учень отримав кишеньковий календар на 2018 рік  з переліком  спортивних секцій ДЮСШ та номерами  телефонів тренерів.

 

Миколаївська обласна організація "Динамо" провела "День відкритих дверей"
Миколаївська обласна організація "Динамо" провела "День відкритих дверей"
Миколаївська обласна організація "Динамо" провела "День відкритих дверей"

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

 
 

» Міжнародний Олі...

» Федерація важк...

» Федерація біат...

» Федерація легк...

» Коментатор