Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
03.07.17

«Золото» командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства

Цими вихідними в естонській столиці  Таллінні завершився командний чемпіонат Європи з легкоатлетичного багатоборства.  Збірна команда України на командній європейській першості була представлена 8 багатоборцями, з яких 4 представники ФСТ «Динамо» України. Це Олексій Касьянов (Запорізька обласна організація), Валентин Олійник (Одеська обласна організація), Аліна Шух (Київська обласна організація), Ася Бардіс (Харківська обласна організація). За результатами виступу багатоборців збірна команду України перемогла у суперлізі командного чемпіонату Європи.

Значний внесок до командної перемоги внесли спортсмени Товариства. В індивідуальному заліку  Аліна Шух виграла змагання  з семиборства з новим юніорським рекордом України (6208 очок), а Олексій Касьянов став другим у десятиборстві.

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових успіхів!