Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
26.06.17

Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики

         З 22 по 25 червня  у французькому місті Лілль проходив  командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

         Збірна команда України на командній європейській першості була представлена 49 атлетами, з яких - 18 представників  ФСТ «Динамо» України. За результатами виступу українська збірна команда посіла шосте загальнокомандне місце,  маючи в активі 11 нагород (2 золоті, 2 срібні, 7 бронзових).

         Значний внесок до командного заліку внесли спортсмени Товариства, які вибороли 6 нагород (2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові).

         Два «золота» до скарбниці збірної принесли  динамівці - Ольга Ляхова (Полтавська обласна організація), яка випередила суперниць у фінальному забігу на 800 м з результатом 2.03,09 хв. та Сергій Смелик (Київська міська організація) з кращим особистим результатом сезону на дистанції 200 м - 20,53 сек.

         «Срібні» нагороди у динамівок: Ольги Земляк (Рівненська обласна організація) з бігу на 400 м - 51,88 сек. та у складі жіночої естафети 4х400 м разом з  Ольгою Ляховою (Полтавська обласна організація).

         «Бронза» у Наталії Прищепи (Харківська обласна організація) з бігу на 1500 м – 4.13,51 хв. та Христини Стуй (Київська міська організація), Яни Качур (Київська міська організація) і Єлизавети Бризгіної (Луганська область) у складі жіночої естафети 4х100 м.

 

Вітаємо динамівців та бажаємо нових успіхів.

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

 
 

» Чемпіон

» Спорт, інформац...

» Коментатор

» Веслування на б...

» Федерація легк...