Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
20.06.17

Чемпіонат Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат (U-18)

         З 30 червня по 2 липня у м. Каунас (Литва) проходитиме чемпіонат Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат (U-18). Юнацька збірна команду України на континентальній першості буде представлена 20 дзюдоїстами у 14 вагових категоріях.

         ФСТ «Динамо» України на європейській першості представлятимуть 8 спортсменів, а саме: Олег Вередиба (Дніпропетровська обласна організація) у ваговій категорії 55 кг, Марія Булашевич (Київська міська організація) – 52 кг, Марія Меркулова (Дніпропетровська обласна організація) – 78 кг, Данило Томашевський (Харківська обласна організація) – 50 кг, Вадим Велков (Кіровоградська обласна організація) – 90 кг, Анастасія Перехрест (Київська міська організація) – 44 кг, Яна Плахтій (Київська міська організація) – 57 кг та Вікторія Попович (Дніпропетровська обласна організація) – 57 кг.

         Також інформуємо, що для трьох динамівців - Олега Вередиби, Марії Булашевич та Марії Меркулової, які вже відібралися на XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль і представлятимуть Україну на престижному форумі в угорському місті Дьорі. Цей старт є головним іспитом власних сил.

 

Бажаємо успіхів!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

 
 

» Волейбол в Укра...

» Федерація легк...

» Чемпіон

» Федерація вело...

» Sport analytic