Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
09.06.17

Чемпіонат України зі спортивної боротьби

У Житомирі стартував чемпіонат України з боротьби греко-римської та вільної. Найкращі борці України розіграють титул чемпіона країни.

У перший день чемпіонату були розіграні нагороди серед борчинь вільного стилю та борців греко-римського стилю у вагових категоріях 59 кг і борців вільного стилю у ваговій категорії 57 кг.

Спортсмени Товариства у перший день змагань вибороли 10 нагород різного ґатунку (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових), а саме:

-    серед борців вільного стилю - Бурмістрова Катерина (Сумська обласна організація) виборола «золото» у ваговій категорії 75 кг. «Срібні» нагороди у
Ящук Богдани (Львівська обласна організація) - 55 кг та Левчун Ольги (Львівська обласна організація) - 58 кг. Бронзовими призерами стала - Павлова Євгенія (Львівська обласна організація) - 53 кг; Василенко Ганна (Одеська обласна організація) - 60 кг; Красічкова Світлана (Харківська обласна організація) - 63 кг; Шустова Анастасія (Харківська обласна організація) - 75 кг та Лазарєв Богдан (Харківська обласна організація) - 57 кг.

-    серед борців греко-римського стилю – «золото» і «срібло» у ваговій категорії 59 кг вибороли Цимбалюк Дмитро та Абовян Жора (Запорізька обласна організація) відповідно.

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів.