Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
15.05.17

Юні динамівські стрілки змагалися у Львові

         Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік   з 11 по 13 травня цього року у стрілецькому тирі бази олімпійської підготовки Львівської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Юний динамівець»  зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат  1999 року народження і молодших, який організований  спільно з Національним олімпійським комітетом України.

         У змаганнях взяли участь  48 спортсменів з 8 територіальних організацій Товариства, серед яких 5 майстрів спорту України, 17 кандидатів у майстри спорту та 9 першого розряду.

         На церемонії урочистого відкриття чемпіонату були присутні: начальник відділу олімпійських видів спорту  ФСТ «Динамо» України В.Губарєв, начальник відділу управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації  У. Штангрет, перший заступник голови Львівської обласної організації Товариства  В.Яцковець,  виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Х.Подгрушна-Опьола та інші почесні гості.

         Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям колективу Львівської обласної організації Товариства, а також злагодженій роботі головної суддівської колегії під керівництвом головного судді змагань І. Винярчука.

         За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Вінницької обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Дніпропетровської обласної організації, а третє – Чернігівської обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

         Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому - дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

 

Результати особистої та командної першості чемпіонату розміщено на сайті.

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

 
 

» Спорт, інформац...

» Союз гирьового ...

» Спортивний комі...

» FILA

» Міжнародний Олі...