Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
27.04.17

Олена Костевич – найкраща спортсменка місяця в Україні

         У НОК відбулась церемонія відзначення найкращої  спортсменки місяця  в Україні, якою вчетверте стала представниця  Чернігівської обласної організації   ФСТ  «Динамо» Олена Костевич (кульова стрільба) та її тренера  Ігоря Чередінова. 

         Нагадаємо, цього року  Олена, яка є олімпійською чемпіонкою  2004 року у Афінах та бронзовою  призеркою  Ігор у Лондоні  здобула «срібло» на чемпіонаті Європи в Мариборі.

         Сергій Бубка привітав спортсменку та побажав  їй нових успіхів на Олімпіаді- 2020 в  Токіо. Головний олімпієць  країни також подякував за сприяння у її  вихованні  Товариству «Динамо».

         У своєму виступі на церемонії першйи заступник  голови ФСТ "Динамо" Віктор Корж підкреслив: "ми пишаємось,  що в лавах  нашого Товариства  є такі  блискучі спортсменки  як Олена Костевич, яка  довела, що є однією з найкращих  стрілків у  світі. Зі свого боку, ми  докладаємо зусиль для того, аби наші спортсмени, зокрема, в  стрілецькому спорті, мали відповідні  умови для тренування. Збудовано  сучасний стрілецький комплекс  «Динамо» у Львові, реконструйовано  тир у Вінниці.  Ведуться роботи над поліпшенням стану тирів у Києві та Миколаєві. Адже ми  розуміємо, наскільки важливу роль відіграє сучасна матеріально-технічна база  у підготовці спортсменів». 

 

Олена Костевич – найкраща спортсменка місяця в Україні
Олена Костевич – найкраща спортсменка місяця в Україні

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

 
 

» Федерація легк...

» Веслування на б...

» Національний ол...

» Національний ко...

» Федерація важк...