Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
13.04.17

День відкритих дверей

         На виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України від 19 серпня 2016 року та Програми організації і проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей м. Миколаєва, а також з метою реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя 11 квітня 2017 року на спортивному майданчику Миколаївської обласної організації Товариства відбулось спортивне свято «День відкритих дверей» для дітей уразливих категорій, які перебувають на обліку в ювенальній превенції ГУ НП в Миколаївській області.

         Перший заступник голови Миколаївської обласної організації Товариства Барський В.Є. привітав учасників і гостей на церемонії відкриття урочистої лінійки та запросив всіх до динамівських спортивних споруд, де проходили тренувальний процес юні спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» м. Миколаєва відділень: боротьби самбо та дзюдо, боксу, фехтування, веслування на байдарках і каное та кульової стрільби.

         На урочистій лінійці до дітей з напутнім словом звернулися начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Миколаївській області майор поліції Демідов С.О., представники ювенальної превенції Центрального, Інгульського, Заводського відділів поліції головного управління національної поліції в Миколаївській області, представники служби у справах дітей Миколаївської міської ради та директор ДЮСШ «Динамо» м. Миколаєва Москаленко В.М.

         Після перегляду спортивних споруд відбувся турнір з міні-футболу серед збірних команд дітей уразливих категорій чотирьох районів м. Миколаєва. Перше місце посіла команда Заводського району, друге місце – Інгульського району, третє місце – Центрального району, четверте місце посіла збірна команда обласного центру соціальної реабілітації.

По завершенню  турніру перший заступник голови Миколаївської обласної організації Товариства Барський В.Є. разом з начальником відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Миколаївській області Демідовим С.О. вручили учасникам солодощі та дипломи.

 

День відкритих дверей
День відкритих дверей
День відкритих дверей
День відкритих дверей
День відкритих дверей

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

 
 

» Федерація вело...

» FILA

» Дзюдо України і...

» Міжнародний Олі...

» Спортивний комі...