Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
11.04.17

Міжнародний турнір «Дан Колов - Нікола Петров» з боротьби вільної та греко-римської (Болгарія, Русе)

Цими вихідними у Болгарії відбувся міжнародний турнір з боротьби вільної та греко-римської «Дан Колов - Нікола Петров». Зазначені змагання вже традиційно є одними з останніх випробовувань напередодні чемпіонату Європи.

Динамівські борці вільного стилю здобули 2 золоті та 1 срібну нагороду. Золоті нагороди вибороли: Засєєв Ален (Харківська обласна організація) у ваговій категорії 125 кг; Ткач Юлія (Львівська обласна організація) у ваговій категорії 63 кг. Срібну нагороду – Черкасова Алла (Львівська обласна організація) у ваговій категорії 69 кг.

Також вдало виступив динамівський борець греко-римського стилю Тімченко Дімітрій (Харківська обласна організація) посівши 5 місце.

Вітаємо спортсменів-динамівців  та бажаємо успішного виступу  на чемпіонаті Європи.