Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
06.04.17

Кращі динамівці у світовому рейтингу з боротьби самбо

         Міжнародна федерація самбо (ФАІС) представила оновлений світовий рейтинг-лист, складений за підсумками виступів спортсменів на міжнародних турнірах у 2016 році у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок.

         Кращі позиції спортсменів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України:

Серед жінок у першій десятці фінішували одразу три представниці Товариства – це Галина Ковальська, Одеська обласна організація (6 місце, до 80 кг), Наталя Ільків, Івано-Франківська обласна організація (7 місце, до 56 кг) та Юлія Храмова, Київська міська організація (8 місце, до 64 кг).

Серед чоловіків найвищий у рейтингу – динамівець Артур Саркісян, Харківська обласна організація (6 місце, до 74 кг). До топ-10 у своїх категоріях увійшли Дмитро Євдошенко, Харківська обласна організація (9 місце, до 62 кг) та Ярослав Ритко, Миколаївська обласна організація (10 місце, до 100 кг). Місця в топ-20 зайняли Олексій Ніженко, Чернігівська обласна організація (17 місце, до 82 кг), Олександр Гордієнко, Одеська обласна організація (18 місце, понад 100 кг).

        Як зазначають у ФАІС, даний рейтинг є підсумковим за результатами минулого року. Підрахунок очок відбувається протягом календарного року. У залік спортсмена йдуть чотири кращі результати. Оцінювалися виступи на чемпіонаті та Кубку світу, континентальній першості, студентському та юніорському чемпіонатах світу, а також на різних міжнародних турнірах.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

 
 

» Веслування на б...

» Національний ко...

» Коментатор

» Чемпіон

» FILA