Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
06.03.17

Відкритий Кубок Європи з дзюдо

Цими вихідними в Катовіце (Польща) та Празі (Чехія) відбулись змагання відкритого Кубку Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок. Динамівські дзюдоїсти стали володарями 5 нагород.

У ваговій категорії 66кг на рахунку динамівців «золото» та «срібло».    У фінальній сутичці зійшлися одразу два наших дзюдоїсти – Богдан Ядов (Київська міська організація) виявився сильнішим за Геворга Хачатряна (Дніпропетровська обласна організація). Сергій Дребот (Львівська обласна організація) став бронзовим призером у категорії 73 кг.

Перемогу у жіночих змаганнях в категорії 48 кг здобула динамівська дзюдоїстка Дар’я Білодід (Київська міська організація), а за результатами боротьби  у категорії понад 78 кг Анастасія Сапсай посіла 3 місце.

Вітаємо переможців та призерів відкритого Кубку Європи!