Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
24.02.17

Динамівка Анастасія Меркушина – найкраща спортсменка місяця

         Сьогодні в Олімпійському домі вшанували найкращих спортсменів та тренерів зимових місяців.

         Менше року відділяє нас від старту ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, які з 9 по 25 лютого відбудуться в південнокорейському Пхьончхані. Цей рік стане основним етапом відбору та підготовки наших представників зимових видів спорту до найголовнішого старту чотириріччя. Про це сьогодні в Олімпійському домі зауважив президент НОК України Сергій Бубка під час нагородження найкращих спортсменок та тренерів місяців – грудня-2016 та січня-2017, якими стали представники біатлону.

         В останньому місяці минулого року високого визнання НОК удостоєна динамівка Анастасія Меркушина (Тернопільська обласна організація, ДПСУ), яка здобула «бронзу» в естафеті на етапі Кубка світу в словенській Поклюці та двічі святкувала перемогу на етапі Кубка IBU у спринті та одиночній змішаній естафеті в італійському місті Ріднау. Її особисті наставники та батьки – Ірина та Олег Меркушини стали найкращими тренерами місяця.

         Нагадуємо, що Анастасія вперше отримує звання найкращої спортсменки місяця. Анастасія на нещодавньому чемпіонаті світу в австрійському місті Хохфільцені у складі збірної команди України виборола «срібло» в естафеті. Також показала високі результати в індивідуальних виступах, що вчергове підтверджує її майстерність та професіоналізм.

 

Вітаємо динамівку Анастасію з визнанням та бажаємо нових успіхів!

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

 
 

» Національний ко...

» Волейбол в Укра...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Федерація вело...