Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
23.02.17

Динамівки володарки Кубка європейських чемпіонів Трофі з індорхокею

         Цими днями у литовському місті Шяуляї завершився розіграш Кубку європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд. Україну серед семи країн представляла МСК «Сумчанка» до складу, якої увійшли динамівки: Самоходченко Катерина, Мороз Євгенія, Керноз Євгенія, Пономаренко Оксана, Шокаленко Катерина, Гончаренко Ольга, Шевченко Юлія, Куровська Ольга, Будьона Альвіна, Стеценко Вікторія, Гончаренко Наталія, Степанченко Тетяна, які в підсумку змагань стали володарями Кубка.

         За підсумками кругового турніру на рахунку динамівських дівчат - 30 очок (максимум). У перший змагальний день динамівки здобули перемогу над командами Франції (4:0) та Ірландії. Наступного дня зустрічі з представницями Швеції (5:2 )та Англії (4:3) завершилися на користь динамівських чемпіонок.

         Перевагою у чотири очки для нашої команди завершилася зустріч з спортсменками з Шотландії, яких називали фаворитками турніру.

         Перемога над останньою командою - командою-господарок турніру Gintra Strekte Uni HC принесла “Сумчанці” Кубок Трофі та путівку до вищого дивізіону, а динамівка Юлія Шевченко з 12 забитими голами стала кращим бомбардиром турніру.

 

Вітаємо динамівських дівчат з перемогою та бажаємо нових успіхів!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

 
 

» Коментатор

» Федерація важк...

» Спортивний комі...

» Спорт, інформац...

» Національний ко...