Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
20.06.11

Срібні динамівські весла

Найкращі веслярі Європи завітали до Бєлграда (Сербія), щоб поборотися за медалі континентальної першості. Половина із 20-ти членів нашої національної збірної представляли ФСТ "Динамо" України. Вітчизняні байдарочники і каноїсти здобули 3 нагороди – срібну та дві бронзові. Найкращий результат у вихованки Київської та Вінницької обласних організацій Інна Осипенко-Радомська (внутрішні війська МВС України). У суперечці у класі човнів байдарка-одиночка на дистанції 500 метрів  олімпійська чемпіонка показала час 1 хв. 53,15 сек. і фінішувала другою.

Не залишилися без медалей і динамівські майстри академічного веслування. На етапі Кубка світу, що проходив у німецькому Гамбурзі, національна четвірка парна піднялася на другу сходинку п'єдесталу пошани. У складі нашого квартету була і миколаївська динамівка Олена Буряк (внутрішні війська МВС України).

Голова ФСТ "Динамо" України Віктор Корж вітає веслярок і чекає від них нових спортивних звитяг.