Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
07.03.19

У Луцьку відбулись змагання з гирьового спорту

В спортивному комплексі ФСТ „Динамо”в  Луцьку відбувся  чемпіонат з гирьового спорту серед колективів фізичної культури правоохоронних органів за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».
     У  змаганнях взяли  участь  понад 30 спортсменів, які представляли 5 команд  колективів фізичної культури правоохоронних органів на Волині.
     У  командному  заліку переможцями та призерами стали:
1 місце - команда Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області;
2  місце -   команда Управління  Служби безпеки України у Волинській області;
3  місце - команда Головного Управління Національної поліції у Волинській області.
     Переможці змагань в особистому заліку  готуватимуться  до участі в чемпіонаті ФСТ «Динамо» України за програмою комплексних змагань « Динаміада-2019», що відбудеться  у Львові  на початку квітня.
     Під час урочистої церемонії закриття змагань  перший заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» Василь  Авраменко  нагородив переможців та призерів  чемпіонату почесними  грамотами товариства.

Чемпіонат з гирьового спорту у Луцьку

В спортивному комплексі ФСТ „Динамо” проведено чемпіонат з гирьового спорту серед колективів фізичної культури правоохоронних органів за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019»

В змаганнях прийняли участь  понад 30 спортсменів які представляли 5 команд, колективів фізичної культури правоохоронних органів