Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
05.02.19

В «Динамо» обговорили проблемні питання визнання окремих видів службово-прикладного спорту

       В конференц-залі ФСТ «Динамо» України відбулась нарада за участі представників Міністерства  молоді та спорту України, Міністерства оборони України, ФСТ «Динамо» України та представників правоохоронних органів.
       Учасники наради обговорили окремі розділи проекту наказу Міністерства молоді та спорту України «Про внесення змін до порядку визнання видів спорту, включення їх до Реєстру визнаних видів спорту в Україні, порядку його ведення».  
       Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж   звернув увагу на проблему збільшення службово-прикладних видів спорту, що часто є необґрунтованим і відбувається внаслідок лобізму. На його думку, цей процес потрібно систематизувати з урахуванням принципів національного законодавства та світових практик.  В  той же час директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту Матвій Бідний зауважив, що  на рівні органів  влади та експертного середовища необхідно сформулювати критерії, за якими мають визнаватися   службово-прикладні та військово-прикладні види спорту.
       Свої думки  з цього приводу  висловили представники Національної гвардії, Національної поліції, Міноборони та СБУ. Було досягнуто згоди щодо   проведення зустрічі з метою  узагальнення  підходів  різних сторін та визначення спільної позиції щодо врегулювання питання  визнання видів спорту та  внесення змін до відповідного проекту наказу Мінмолодьспорту.  
В «Динамо» обговорили проблемні питання визнання окремих видів   службово-прикладного спорту
В «Динамо» обговорили проблемні питання визнання окремих видів   службово-прикладного спорту


Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

 
 

» Федерація панк...

» Міжнародний Олі...

» Веслування на б...

» Sport analytic

» Волейбол в Укра...