Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
04.12.18

Динамівці Київщини здобули нагороди у фіналі Кубка світу з панкратіону

Збірна команда України виборола друге командне місце у фіналі Кубка світу з панкратіону, який відбувся в Будапешті  (Угорщина) наприкінці листопада.

Чимала  заслуга в цьому  спортсменів -динамівців  Київської області,   які є  вихованцями КДЮСШ «Динамо».   Зокрема,  10 золотих,4 срібних та 2 бронзових нагороди  здобули вихованці КДЮСШ «Динамо».
       Діана Григоренко здобула відразу три 3 «золота»   і «срібло» змагань.  Максим Мельник  здобув «золото»,  Денис Деркач   - «срібло»  і дві «бронзи», а  Тимофій Приходько   став чемпіоном і двічі срібним призером.  Усі спортсмени представляють Фастівщину. Та найбільшу кількість золотих нагород –  5 -  виборола Анастасія   Голінько   з  селища міського типу  Миронівка на Київщині.

КОО ФСТ «Динамо»  висловлює подяку усім  організаціям та приватним особам, які сприяли  підготовці спортсменів до участі   в  змаганнях.