Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
09.10.18

ДОВІДКА щодо проведення комплексних змагань за програмою «Динаміада – 2018»

        Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік спільно з національними федераціями України з видів спорту проведено 26-27 березня в м. Львові чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту, 05-06 квітня в м. Одесі – з легкої атлетики (кросу), 21-23 травня в м. Львові – з поліатлону, 20-21 червня в м. Дніпро – з практичної стрільби та 27-28 вересня в м. Харкові – чемпіонат з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018».

        У змаганнях взяли участь збірні команди Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України, Національної гвардії України, Національної поліції України та Національного антикорупційного бюро загальною кількістю близько 200 учасників, серед них: 6 Заслужених майстрів спорту України, 24 майстри спорту України міжнародного класу, 53 майстри спорту України, 40 кандидатів у майстри спорту України, які розіграли 24 комплекти нагород.

        Найбільшу кількість нагород в особистій першості вибороли спортсмени збірних команд Національної гвардії України (24 нагороди) та Державної прикордонної служби України (18 нагород).

        У загальнокомандній першості перше місце посіла команда Національної гвардії України (4 очка), друге місце – команда Державної прикордонної служби України (9 очок), третє місце – команда Служби безпеки України (11 очок). 

        Слід зазначити, що комплексні змагання з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада-2018» відбулися на високому організаційному і спортивному рівні завдяки злагодженій та висококваліфікованій роботі головних суддівських колегій національних федерацій України з вказаних видів спорту, що істотно сприяло підвищенню іміджу Товариства в суспільстві.

 

 ВНВС АУ ФСТ «Динамо» України

 


 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

 
 

» Sport analytic

» FILA

» Федерація панк...

» Спортивний комі...

» Веслування на б...