Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
10.07.18

Анатолій Дмитрієв очолив Чернівецьку обласну організацію ФСТ «Динамо» України

У Чернівцях за участі першого заступника голови ФСТ «Динамо» України Віктора Коржа відбулась  позачергова конференція обласної організації  товариства.

У  конференції взяли участь представники  колективів фізичної культури Буковини, обласних управлінь НПУ, СБУ, ДСНС, ДСО, Чернівецького прикордонного загону, міського відділу з питань пробації, митниці, податкової поліції, прокуратури.

Учасники конференції заслухали доповідь заступника голови обласної організації «Динамо» Віктора Верешка про діяльність товариства за 2017 та у першому півріччі поточного року. Як зазначалося, нині в організації розвиваються  8 олімпійських і понад 10 неолімпійських та професійно-прикладних видів спорту. Упродовж вказаного періоду спортсмени обласної організації неодноразово здобували перемоги та ставали призерами в особистому й командному заліках.

Йшлося під час доповіді й про необхідність покращення фінансової діяльності товариства та матеріально-технічної бази. Зокрема, капітального ремонту потребує Будинок фізкультури по вулиці Українській обласного центру, а також стрільбище «Динамо». Проаналізувавши стан спортивної споруди та розглянувши інвестиційні пропозиції, учасники конференції прийняли рішення про будівництво нового сучасного Універсального спортивного комплексу «Динамо». Вже найближчим часом буде розроблено технічну документацію для зведення споруди спорткомплексу та створення належних умов для підготовки буковинських спортсменів.

Наступним питанням порядку денного стали зміни складу президії обласної організації «Динамо» та обрання голови. За згодою з колективами фізичної культури обласного  осередку організації та рекомендацією першого заступника голови ФСТ «Динамо» України Віктора Коржа, головою територіальної  організації було обрано начальника ГУНП в Чернівецькій області, генерала поліції третього рангу Анатолія Дмитрієва.

Анатолій Дмитрієв очолив Чернівецьку обласну організацію  ФСТ «Динамо» України
Анатолій Дмитрієв очолив Чернівецьку обласну організацію  ФСТ «Динамо» України

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

 
 

» Федерація панк...

» Спортивний комі...

» Чемпіон

» Федерація біат...

» Sport analytic