Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
11.06.18

Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік у період  з 07 по 09 червня цього року у стрілецькому тирі бази олімпійської підготовки Львівської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Юний динамівець»  зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат 2000 років народження та молодші, який проведено спільно з Національним олімпійським комітетом України.

У змаганнях взяли участь  73 спортсменів із 10 територіальних організацій Товариства, серед яких 5 майстрів спорту України, 18 кандидатів у майстри спорту та 22 першого розряду.

На церемонії урочистого відкриття чемпіонату були присутні: Губарєв В.А. – начальник відділу олімпійських видів спорту  ФСТ Динамо України,  Вацеба О.М. –  заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Яцковець В.С. -  перший заступник голови Львівської обласної організації Товариства, Подгрушна-Опьола Х. – учасниця зимових олімпійських ігор, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та інші почесні гості.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям колективу Львівської обласної організації Товариства, а також злагодженій роботі головної суддівської колегії під керівництвом головного судді змагань – Винярчука І.С.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда  Одеської обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Львівської обласної організації, а третє – Вінницької обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому - дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

 

Результати особистої та командної першості чемпіонату розміщено на сайті.

Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові
Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові
Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові
Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові
Юнні динамівські стрілки змагалися у Львові

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

 
 

» Міжнародний Олі...

» Союз гирьового ...

» Спорт, інформац...

» Коментатор

» Чемпіон