Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
15.05.18

Чемпіонат Європи з гирьового спорту в Угорщині

З 10 по 14 травня 2018 року у м. Кечкемет (Угорщина) проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. До національної збірної України входило 27 спортсменів, з яких 16 представників Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. За підсумками змагань динамівці здобули 22 нагороди (5 золотих, 16 срібних, 1 бронзову).

«Золото» українській команді здобули динамівці в естафеті з поштовху серед дорослих, а саме: Михайло Домінюк (Львівська обласна організація), Василь Потокій (Закарпатська обласна організація), Василь Середюк (Закарпатська обласна організація) та Ярослав Сушко (Полтавська обласна організація).

«Срібло» в естафеті з довгого циклу серед дорослих здобули: Микола Ткаченко (Полтавська обласна організація), Ігор Гавришко (Полтавська обласна організація) та Максим Канунніков (Харківська обласна організація).

В особистому заліку чемпіонату з двоборства серед дорослих другі місця посіли: у ваговій категорії до 63 кг – Олександр Пузій (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії до 68 кг – Руслан Срібний (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії до 73 кг – Ігор Гавришко (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії до 78 кг – Максим Канунніков (Харківська обласна організація), у ваговій категорії до 85 кг – Олег Коломієць (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії до 95 кг – Полміра Квіквініа (Хмельницька обласна організація), у ваговій категорії понад 95 кг – Микола Ткаченко (Полтавська обласна організація).

У чемпіонаті з довгого циклу серед дорослих динамівці також показали гідний результат: у ваговій категорії до 73 кг – Сергій Кіяшко (3 місце, Харківська обласна організація), у ваговій категорії до 78 кг – Іван Макаренко (2 місце, Львівська обласна організація), у ваговій категорії до 85 кг – Олег Коломієць (2 місце, Полтавська обласна організація).

Друге місце у ривку серед жінок посіла представниця Дніпропетровської обласної організації Вікторія Ковалюк, яка також стала чемпіонкою Європи серед юніорок.

Серед юніорів три срібні нагороди здобув представник Львівської обласної організації Роман Мних (двоборство, довгий цикл, естафета).