Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
16.04.18

Чемпіонат Європи з боротьби самбо

        У Празі завершився чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. 

        Спортсмени Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України здобули на змаганнях 12 нагород (4 золоті, 3 срібні, 5 бронзових). 

        Чемпіонкою Європи серед дівчат у ваговій категорії понад 75 кг стала представниця Дніпропетровської обласної організації Товариства Меркулова Марія. Серед юніорок перемогу у чемпіонаті Європи здобули: представниця Івано-Франківської обласної організації Товариства Саблєва Катерина у ваговій категорії до 44 кг; представниці Дніпропетровської обласної організації Товариства Москальова Катерина та Горб Єлизавета у вагових категоріях до 72 кг і понад 80 кг відповідно.

        Срібні нагороди серед юніорів та юніорок здобули представники Миколаївської обласної організації: у ваговій категорії до 48 кг – Петрова Валерія, у ваговій категорії до 80 кг – Антикало Ганна; у ваговій категорії до 48 кг – Терентьєв Віталій.

        Бронзовими призерами серед юнаків та дівчат стали: Перехрест Анастасія (Київська міська організація) у ваговій категорії до 52 кг; Паустовська Катерина (Дніпропетровська обласна організація) у ваговій категорії до 60 кг; Білець Сергій (Харківська обласна організація) у ваговій категорії до 87 кг. Серед юніорів бронзові нагороди вибороли Стременовський Дмитро (Київська міська організація) у ваговій категорії до 52 кг і Березка Владислав (Харківська обласна організація) у ваговій категорії понад 100 кг.

 

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо подальших спортивних здобутків!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

 
 

» Веслування на б...

» Sport analytic

» Коментатор

» Федерація біат...

» Волейбол в Укра...