Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
12.04.18

Динамівець Ігор Радівілов отримав нагороду НОК

        Сьогодні в Олімпійському домі відбулося вшанування найкращих спортсменів і тренерів січня та березня в Україні, яких традиційно привітав президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

        Найкращим спортсменом у березні визнано динамівця дворазового володаря Кубка світу в м. Досі (Катар), володаря серії етапів Кубка світу з гімнастики спортивної 2016-2018 років Ігоря Радівілова (Київська міська організація). Відзначимо, для Ігоря це третя нагорода (жовтень, листопад 2017).

        Сергій Бубка висловив слова подяки та глибокої вдячності за сприяння у вихованні спортсмена Міністерству внутрішніх справ на чолі з Міністром Арсеном Аваковим та Фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» й  присутньому першому заступнику голови Віктору Коржу.

        Віктор Корж від імені Товариства вручив грошові нагороди Ігорю Радівілову та його особистому тренеру Вячеславу Лаврухіну.

        Бажаємо Ігорю міцного здоров’я, впевненості в своїх силах та подальших вдалих виступів на шляху до олімпійського Токіо 2020.

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

 
 

» Федерація важк...

» Волейбол в Укра...

» FILA

» Міжнародний Олі...

» Федерація біат...