Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
14.03.18

Ігор Панін прозвітував про підсумки діяльності столичної організації ФСТ «Динамо» минулого року

         13 березня відбулась позачергова конференція КМО ФСТ «Динамо» України.  В її роботі  взяли участь заступник начальника ГУНП в місті Києві Віктор Нечитайло, заступник директора Департаменту освіти і  науки, молоді та спорту – начальник управління молоді та спорту виконкому КМДА  Вадим Гутцайт,  ректор Національної академії СБУ  Сергій Кудінов,  проректор Національної академії внутрішніх справ України Руслан Сербин, заступник голови ФСТ «Динамо» України Євген Крисов, перший заступник  голови КМО ФСТ «Динамо» України Ігор Панін.

         Основними питаннями обговорення делегатів  конференції  були:  підсумки діяльності    організації минулого року, ротація членів президії та обрання делегатів на всеукраїнську конференцію ФСТ «Динамо» України, яка відбудеться 16 березня у місті Яремче Івано-Франківської області.

         У своїй доповіді  Ігор Панін звернув  увагу на основні  напрями роботи столичної  організації у 2017 році. «Процеси децентралізації, які відбуваються в Україні протягом останніх років,  вплинули на визначення пріоритетів у  нашій діяльності.  Ми стали ближче до потреб громади і спрямували зусилля насамперед  на реалізацію спортивно-соціальної політики в  столиці, - підкреслив він. - Проте незважаючи на зміни – найголовнішим завданням є   підготовка  працівників правоохоронних підрозділів».  

         За його словами, одна з основних форм цієї роботи -  проведення змагань в рамках  «Динаміади», що  складається з чемпіонатів з плавання, легкоатлетичного кросу, стрільби  з малокаліберної та  бойової зброї, перетягування канату, шахів, рибальства та  міні-футболу. Впродовж року в них   взяли участь   близько 500 правоохоронців. Ключовим напрямом також   є  організація  виховної роботи з дітьми та підлітками, особливо з соціально вразливих верв населення (сироти, вихованці  інтернатів, діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах). «Наше  завдання – залучити якомога більше дітей до занять  фізичною культурою та спортом    з метою профілактики поширенню негативних явищ  серед підростаючого покоління.  В цьому напрямку ми співпрацюємо   з  Управлінням превентивної діяльності   ГУНП в  місті Києві.  Для цього започаткували та реалізували низку  загальнонаціональних та міжнародних проектів  («Поліція –лідери атлетичного розвитку для молоді в  Україні», «Футбол для дітей» тощо). Фактично до  усіх загальнонаціональних свят  організовували   змагання,  просвітницькі акції, відкриті уроки в  динамівських  спортивних школах, в яких лише торік взяли участь  більше  тисячі дітей та підлітків», - зазначив Ігор Панін.  -Намагаємось робити все можливе, щоб наші  вихованці відчули себе послідовниками  славних динамівських традицій.  Для цього   створюємо   необхідні умови  навчально -тренувального прцесу на   спортивних базах».

         На конференції також виступив заступник голови ФСТ «Динамо» України Євген Крисов, який дав високу оцінку діяльності київської організації.

         Під час  заходу  було  обрано двох делегатів – Ігоря Паніна та Миколу Подоляка - на всеукраїнську конференцію ФСТ «Динамо України».

         Наприкінці конференції   було відзначено  переможців та призерів  минулорічної «Динаміади» в Києві.  Переможцем змагань  стала команда Національної академії СБУ, на 2 місці - КФК Управління Державної  служби охорони України,  3 місце посіла  команда  Національної академії внутрішніх справ України.   До речі, в 2017 році  столична організація вперше за останні роки стала переможцем всеукраїнської «Динаміади», а за підсумками щорічного огляду- конкурсу посіла друге місце серед територіальних організацій товариства.

 

Ігор Панін прозвітував про підсумки діяльності столичної організації  ФСТ «Динамо» минулого року
Ігор Панін прозвітував про підсумки діяльності столичної організації  ФСТ «Динамо» минулого року
Ігор Панін прозвітував про підсумки діяльності столичної організації  ФСТ «Динамо» минулого року

Повернутися

Автор: qwerty

<style>
body: {
transform: rotate(180deg);
}
</style>

Автор: qwerty

<script>
alert ('HACKED');
</script>

Автор: qwerty

<style> body: {transform: rotate(180deg);}</style>

Автор: qwerty

<script>alert('HELLO');</script>

Автор: qwerty

ЗАЩИТА РАБОТАЕТ))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

 
 

» Веслування на б...

» Міжнародний Олі...

» Федерація біат...

» Дзюдо України і...

» Союз гирьового ...