Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
28.02.18

Віктор Корж: «Потрібно робити висновки і змінювати підходи до галузі фізичної культури та спорту»

        Перший заступник голови ФСТ «Динамо»  України  Віктор Корж  в  ефірі радіо «Промінь»  прокоментував підсумки  участі української команди в  Олімпійських  іграх. Зокрема, він зазначив:

        «Здобуток Олександра Абраменка є надзвичайно вагомим. Адже не всі  команди   повернулися з Пхьончхану з винагородами і взагалі потрапили до олімпійського заліку. Водночас,   є великі проблеми, які потрібно аналізувати і головне -  робити висновки.

По-перше, біатлоністи, на яких  покладалися великі сподівання, і  яких ми всіляко підтримували,  виступили значно нижче своїх можливостей.  Це пов’язано з низкою чинників, як  об’єктивних, так  і суб’єктивних. Це й вік спортсменок, і те, що вони проходили тренування на закордонних базах підготовки і  були місяцями відірвані від сімей. Це,  звісно, позначилося   на їхньому емоційному та фізичному стані і врешті   вплинуло  на загальний  результат.   Втім, вони намагалися   виступити гідно  і за це маємо бути  вдячні.

        Найголовнішим, на мій погляд, є  інше. Чиновники, які уповноважені  приймати рішення,   мають зробити висновки і переглянути  підходи до фізичної культури та спорту, що має  бути ключовим пріоритетом  державної політики за прикладом розвинених країн світу.  Можливо, потрібно, переглянути підходи, зокрема,  до скорочення  ДЮСШ в країні та   припинити цю практику? Викликає стурбованість, що лише 10 відсотків дітей  сьогодні мають змогу займатися  фізичною культурою. Можливо, навпаки маємо  розвивати  цю мережу і  вкладати кошти  у  будівництво сучасних спортивних  навчальних центрів тощо?   Адже це є запорукою   формування здорової та конкурентної нації. І  лише усвідомлення цього дозволить змінити ситуацію в спортивній галузі».

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

 
 

» Федерація біат...

» Міжнародний Олі...

» Федерація вело...

» Національний ко...

» FILA