Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
20.02.18

Міжнародний турнір з боротьби вільної класу «А»

З 16 по 18 лютого 2018 року у м.Кліппан (Швеція) проходив традиційний міжнародний жіночий турнір  з боротьби вільної класу «А».

Чемпіонка світу та Європи  вихованка Львівської обласної організації, динамівка Юлія Ткач (Остапчук) виборола  срібну нагороду у ваговій категорії 62 кг. У фінальній сутиці Юлія програла дворазовій чемпіонці Панамериканських ігор Кайле-Колін Міракл зі США .

Другу  срібну нагороду у ваговій категорії 68 кг виборола призерка світових і континентальних першостей, динамівка Алла Черкасова  (Львівська обласна організація). У фіналі Аллі  довелося змагатися з представницею Канади  - чемпіонкою світу серед молоді і переможницею міжнародних турнірів Даніелою Лаппаж, але нажаль динамівка дану сутичку програла.