Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
09.02.18

На базі олімпійської підготовки «Динамо» на Львівщині були організовані змагання з гірськолижного спорту

       У  Славському   відбувся чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту пам'яті Анатолія  Архангельського, організований за підтримки відділення  НОК у Львівській області.

       Як зазначили в ЛОО ФСТ «Динамо»,   Анатолій Васильович Архангельський  був ініціатором створення у Славському  динамівської гірськолижної бази, саме він керував будівництвом споруд, вставленням канатної дороги тощо.  Багато мешканців Львівщини  з шаною і вдячністю згадують Анатолія Васильовича. Також чимало українських спортсменів вдячні А.Архангельському за підтримку та внесок у розвиток зимових видів спорту.

       На церемонії відкриття  заходу були присутні:  директор Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гірськолижного спорту  Юрій Стрижик, секретар Славської селищної ради  Максим  Арефьєв, керівник апарату Сколівської районної державної адміністрації   Іван Ватанович, директор Навчально-спортивної бази Олімпійської підготовки “Динамо” в селищі міського типу Славське  Олександр  Антоненко.

       Після напруженої боротьби, визначились переможці та призери змагань:
дівчата 2001 р.н. та старші (слалом-гігант):

- 1 місце - Пацаган Ксенія;
- 2 місце - Добосевич Юлія;
- 3 місце - Паль Соломія.
Юнаки 2001 р. н. та старші (слалом-гігант):
- 1 місце - Кусень Данило;
- 2 місце - Шарун Ростислав;
- 3 місце - Шарун Максим.
Дівчата 2002-2003 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Гуля Дарія;
- 2 місце - Паль Андріана;
- 3 місце - Матренко Еріка.
Юнаки 2002-2003 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Філіпов Олександ;
- 2 місце - Волков Михайло;
- 3 місце - Рошко Семен.
Дівчата 2004-2005 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Кирик Вікторія;
- 2 місце - Сороківська Ліліанна;
- 3 місце - Вергун Таїсія.
Юнаки 2004-2005 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Сирмуля Олександр;
- 2 місце - Мельник Валерій;
- 3 місце - Гашпар Дмитро.
Дівчата 2006-2007 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Боженко Анастасія;
- 2 місце - Волкова Єва;
- 3 місце - Добровольська Соломія.
Юнаки 2006-2007 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Пацаган Олександр;
- 2 місце - Васильєв Захар;
- 3 місце - Ватагович Святослав.
Дівчата 1997-2001 рюню (слалом-гігант):
- 1 місце - Добосвич Юлія;
- 2 місце - Паль Соломія.
Юнаки 1997-2001 р.н. (слалом-гігант):
- 1 місце - Шарун Максим;
- 2 місце - Кирик Владислав;
- 3 місце - Сороківський Лев.
Дівчата 2002-2003 р.н. (слалом гігант):
- 1 місце - Гуля Дарія;
- 2 місце - Матренко Еріка;
- 3 місце - Паль Андріанна.
Юнаки 2002-2003 р.н. (слалом гігант):
- 1 місце - Філіпов Олександр;
- 2 місце - Волков Михайло;
- 3 місце - Рошко Семен.
Дівчата 2004-2005 р.н. (слалом гігант):

-1 місце – Кирик Вікторія;

- 2 місце – Давидюк Олена;
- 3 місце - Луців Соломія.
Юнаки 2004-2005 р.н. (слалом):
- 1 місце - Сирмуля Олександр;
- 2 місце - Мельник Валерій;
- 3 місце - Гашпар Дмитро.
Дівчата 2006-2007 р.н. (слалом):
- 1 місце - Боженко Анастасія;
- 2 місце - Кремінська Олеся;
- 3 місце - Добровольська Соломія.
Юнаки 2006-2007 р.н. (слалом):
- 1 місце - Пацаган Олександр;
- 2 місце - Васильєв Захар;
- 3 місце - Савчак Данило.
Дівчата 1997-2001 р.н. (слалом):
- 1 місце - Паль Соломія;
- 2 місце - Добосевич Юлія;
Юнаки 1997-2001 р.н. (слалом):
- 1 місце - Шарун Максим;
- 2 місце - Сороківський Лев;
- 3 місце - Бучко Тарас.
Дівчата 2001 р.н. і старші (слалом):
- 1 місце - Пацаган Ксенія;
- 2 місце - Паль Соломія;
- 3 місце - Добосевич Юлія.
Юнаки 2001 р.н. і старші (слалом):
- 1 місце - Шарун Максим;
- 2 місце - Кусень Данило;
- 3 місце - Сороківський Лев.

 

На базі олімпійської підготовки «Динамо» на Львівщині були організовані змагання з гірськолижного спорту
На базі олімпійської підготовки «Динамо» на Львівщині були організовані змагання з гірськолижного спорту
На базі олімпійської підготовки «Динамо» на Львівщині були організовані змагання з гірськолижного спорту
На базі олімпійської підготовки «Динамо» на Львівщині були організовані змагання з гірськолижного спорту

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Національний ол...

 
 

» Чемпіон

» Національний ко...

» Дзюдо України і...

» Коментатор

» Міжнародний Олі...