Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
09.02.18

На Київщині відбулось спортивне свято з нагоди відкриття Олімпійських ігор

        На льодовій арені  УНТЦ «Льодограй» у м. Богуслав  на Київщині відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у  південнокорейському Пхьончхані.

        Більше 60 вихованців відділень фігурного катання на ковзанах і хокею з шайбою КДЮСШ Київської обласної  організації ФСТ «Динамо» України, а також  їхні   батьки,  друзі та вболівальники  зібралися, щоб побажати успіхів та перемог усім 33 спортсменам-олімпійцям України, які змагатимуться на Олімпіаді. Особливі побажання успіху висловили динамівцю з Київщини, МСУМК з біатлону   Володимиру Семакову.  

        Святкове дійство відбулося  за участі заслуженого тренера України, заслуженої артистки України, майстра спорту СРСР, чемпіонки Радянського Союзу, першої радянської фігуристки,   що брала участь в    Олімпійських іграх в одиночному катанні у Франції  - Галини Кухар (Гржибовської ), завідувача сектору спорту Богуславської райдержадміністрації Анатолія Даниленка та голови Федерації фігурного катання на ковзанах Київської області Ігоря Штефана.

        Юним спортсменам побажали досягти спортивних успіхів і  стати переможцями Олімпійських ігор.

 

Київська обласна організація ФСТ "Динамо" України

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

» Національний ол...

 
 

» Федерація вело...

» Союз гирьового ...

» Національний ол...

» Національний ко...

» Коментатор