Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
10.08.17

ПАМ’ЯТІ ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА ПОВАРОВА


10 серпня 2017 року на 71-му році передчасно пішов з життя член Президії  Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Київської міської організації Товариства, полковник міліції у відставці, майстер спорту, заслужений тренер України з сучасного п’ятиборства, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України ПОВАРОВ Віталій Вікторович.

 

З 1973 року  Віталій  Вікторович  працював  у  ФСТ «Динамо» України, а з листопада 1977 року до жовтня 1998 року очолював Київську міську організацію ФСТ «Динамо» України.  У 1998 році  після звільнення з органів внутрішніх справ призначений на посаду директора Комплексної ДЮСШ «Динамо», де працював до серпня 2017 року.

За період роботи в організації всі знали  його як освіченого спеціаліста, вимогливого керівника. Маючи великий досвід роботи в галузі фізичної культури і спорту, він вирішував службові  питання щодо фінансування розвитку фізичної культури і спорту, будівництва та експлуатації спортивних баз, проведення змагань з різних видів спорту, займався благодійною діяльністю, мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси організації в складних економічних та політичних умовах. За його участю був створений Фонд ветеранів спорту «Динамо». Під його керівництвом зібрані унікальні, історичні і статистичні  матеріали щодо розвитку спорту у Київській міській організації ФСТ «Динамо» та видано до друку дві книги «Динамо»-Київ. Сторінки історії» у 2005 році та у 2012 році, а також книга-альбом «Літопис зоряного шляху 1924 -2009 роки» у 2009 році, створена художня фотогалерея видатних спортсменів організації.

Заслуги  Поварова В.В. у розвитку фізичної культури і спорту, популяризації динамівського руху відзначені державними та відомчими нагородами.

Віталія Вікторовича любили і поважали за добре ставлення до спортсменів, тренерів, людей з якими він працював, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України у ці скорботні дні висловлює щире та глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам'ять про чуйну та добру людину залишиться назавжди у наших серцях.

 

Апарат управління ФСТ «Динамо» України

Повернутися

Автор: Avito777exids

(Avito) 50% | @a1garant

, !

Avito ( , ). - , . , (Avito).

. .

: 50% .
, , .
!
:

, , - !!! ... , 65% ...

:
, Webmoney ( )
!

@t.me/avito50
________

+
+
+


Автор: Avia777skip

60 . - 50%| @AviaRussia , .

. . . - .

:
, Webmoney ( )
!
________


7
+


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

 
 

» Дзюдо України і...

» Волейбол в Укра...

» Федерація біат...

» Sport analytic

» Спорт, інформац...