Ремонт компьютеров на дому
Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
  • Бондаренко Богдан
  • Нагородження
  • Динамівці-олімпійці
22.10.15

Робота регіональних Центрів спеціальної підготовки

         З метою удосконалення організаційно-методичної підготовки фахівців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, а також сприяння у забезпеченні їх готовності до виконання службово-бойових завдань за призначенням, у 2012 році Товариством були утворені регіональні Центри спеціальної підготовки ФСТ «Динамо» України, діяльність яких фінансується за рахунок власних коштів Товариства.

         Станом на 31.12.2016 р. у Товаристві функціонує 4 Центри (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства).

         До роботи в Центрах залучаються кращі тренери-викладачі та фахівці ФСТ «Динамо» України.

         Навчальний процес у Центрах здійснюється на методичних зборах або семінарах відповідно до розроблених і затверджених навчальних планів і програм за напрямками підготовки. Після завершення навчання та проведення атестації за його підсумками, видається свідоцтво про результати навчання встановленого зразка, затвердженого Товариством.

         Наявна навчально-матеріальна база та тренерсько-викладацький склад Центрів дозволяє якісно здійснювати роботу щодо підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців.

         Так, у період з 2012 по 2016 роки було проведено 453 навчально-методичні збори і семінари з фізичної та вогневої підготовки, до участі в яких було залучено 8445 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 3517 планових занять із зазначених видів підготовки, якими охоплено 9524 працівники і військовослужбовці окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних міністерств та відомств.

         Також за участю тренерів-викладачів Центрів забезпечено проведення 157 відомчих і міжвідомчих спортивних заходів серед 2080 учасників, а також здійснено підготовку відомчих збірних команд та  спортсменів (200 осіб) до участі у  68 чемпіонатах міністерств і відомств та всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

         Зазначена категорія працівників Центрів залучалася до складу комісій структурних підрозділів правоохоронних органів, у тому числі новостворених підрозділів Національної поліції України, для здійснення за напрямками діяльності 132 інспектувань і проведення контрольних занять (тестувань), якими було охоплено 4388 осіб.

         Окрім цього, в 2014 році Товариством проведено низку заходів щодо підготовки учасників для ліквідації конфлікту у зоні АТО, в тому числі з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, а також підготовлено майже 11 тис. учасників для зони АТО, із них: близько 7,5 тис. працівників Міністерства внутрішніх справ України, 1,5 тис. військовослужбовців Національної гвардії України і Служби безпеки України, 900 військовослужбовців Збройних Сил України та понад тисячу бійців підрозділів територіальної оборони.

         Для забезпечення функціонування регіональних Центрів спеціальної підготовки Товариством було витрачено 3 млн. 701 394 грн.

         Упродовж 2016 року на навчально-тренувальних базах 4-х Центрів спецпідготовки (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства) було проведено 86 навчально-методичних зборів і семінарів з фізичної і вогневої підготовки, до участі в яких залучено 1557 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 1740 планових занять із зазначених видів підготовки, якими охоплено 3450 працівників і військовослужбовців окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних міністерств та відомств.

 

 

Повернутися

Автор: VikaMa

: http://seo-swat.ru//g9bVJ
.

Автор: WilliamSmita


, .
.
?

Автор: Larryymem

. , , , , ,

Автор: Dilpl

.
https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -
,
.
https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -
20 .

https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -

Автор: Avito777exids

(Avito) 50% | @a1garant

, !

Avito ( , ). - , . , (Avito).

. .

: 50% .
, , .
!
:

, , - !!! ... , 65% ...

:
, Webmoney ( )
!

@t.me/avito50
________


Автор: Avia777skip

60 . - 50%| @AviaRussia , .

. . . - .

:
, Webmoney ( )
!
________

s7
s7Автор: Avito321Weem

(Avito) 50% | @a1garant

, !

Avito ( , ). - , . , (Avito).

. .

: 50% .
, , .
!

:

, , - !!! ...

!


________


Автор: AlysonBfu

https://www.diigo.com/user/thibault654?query=%23Canadarxcenter

Автор: AlysonDev

http://www.dekut.com/story.php?title=blog-rx-canadian-centre-24

http://buyviagra100mgonline.hatenablog.com/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

 
 

» Волейбол в Укра...

» Союз гирьового ...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міжнародний Олі...

 
 Яндекс.Метрика

 

никviber