Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
21.01.19

Робота регіональних Центрів спеціальної підготовки

         З метою удосконалення організаційно-методичної підготовки фахівців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, а також сприяння у забезпеченні їх готовності до виконання службово-бойових завдань за призначенням, у 2012 році Товариством були утворені регіональні Центри спеціальної підготовки ФСТ «Динамо» України, діяльність яких фінансується за рахунок власних коштів Товариства.

         Станом на 31.12.2018 р. у Товаристві функціонує 4 Центри (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства).

         До роботи в Центрах залучаються кращі тренери-викладачі та фахівці ФСТ «Динамо» України.

         Навчальний процес у Центрах здійснюється на методичних зборах або семінарах відповідно до розроблених і затверджених навчальних планів і програм за напрямками підготовки. Після завершення навчання та проведення атестації за його підсумками, видається свідоцтво про результати навчання встановленого зразка, затвердженого Товариством.

         Наявна навчально-матеріальна база та тренерсько-викладацький склад Центрів дозволяє якісно здійснювати роботу щодо підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців.

         Так, у період з 2012 по 2018 роки було проведено 619 навчально-методичних зборів і семінарів з фізичної та вогневої підготовки, до участі в яких було залучено 10940 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 6854 планових заняття із зазначених видів підготовки, якими охоплено 19120 працівників і військовослужбовців окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних міністерств та відомств.

         Також за участю тренерів-викладачів Центрів забезпечено проведення 247 відомчих і міжвідомчих спортивних заходів серед 7480 учасників, а також здійснено підготовку відомчих збірних команд та  спортсменів (466 осіб) до участі у 95 чемпіонатах міністерств і відомств та всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

         Зазначена категорія працівників Центрів залучалася до складу комісій структурних підрозділів правоохоронних органів, у тому числі новостворених підрозділів Національної поліції України, для здійснення за напрямками діяльності 188 інспектувань і проведення контрольних занять (тестувань), якими було охоплено 7371 особа.

         Окрім цього, в 2014 році Товариством проведено низку заходів щодо підготовки учасників для ліквідації конфлікту у зоні АТО, в тому числі з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, а також підготовлено майже 11 тис. учасників для зони АТО, із них: близько 7,5 тис. працівників Міністерства внутрішніх справ України, 1,5 тис. військовослужбовців Національної гвардії України і Служби безпеки України, 900 військовослужбовців Збройних Сил України та понад тисячу бійців підрозділів територіальної оборони.

         Для забезпечення функціонування регіональних Центрів спеціальної підготовки Товариством було витрачено 5 млн. 884 102 грн.

         Упродовж 2018 року на навчально-тренувальних базах 4-х Центрів спецпідготовки (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства) було проведено 108 навчально-методичних зборів і семінарів з фізичної і вогневої підготовки, до участі в яких залучено 1625 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 1641 планового заняття із зазначених видів підготовки, якими охоплено 4375 працівників і військовослужбовців окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних відомств.

 

 

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

 
 

» Федерація панк...

» FILA

» Міжнародний Олі...

» Чемпіон

» Коментатор