Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
22.10.15

Робота регіональних Центрів спеціальної підготовки

         З метою удосконалення організаційно-методичної підготовки фахівців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, а також сприяння у забезпеченні їх готовності до виконання службово-бойових завдань за призначенням, у 2012 році Товариством були утворені регіональні Центри спеціальної підготовки ФСТ «Динамо» України, діяльність яких фінансується за рахунок власних коштів Товариства.

         Станом на 31.12.2016 р. у Товаристві функціонує 4 Центри (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства).

         До роботи в Центрах залучаються кращі тренери-викладачі та фахівці ФСТ «Динамо» України.

         Навчальний процес у Центрах здійснюється на методичних зборах або семінарах відповідно до розроблених і затверджених навчальних планів і програм за напрямками підготовки. Після завершення навчання та проведення атестації за його підсумками, видається свідоцтво про результати навчання встановленого зразка, затвердженого Товариством.

         Наявна навчально-матеріальна база та тренерсько-викладацький склад Центрів дозволяє якісно здійснювати роботу щодо підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців.

         Так, у період з 2012 по 2016 роки було проведено 453 навчально-методичні збори і семінари з фізичної та вогневої підготовки, до участі в яких було залучено 8445 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 3517 планових занять із зазначених видів підготовки, якими охоплено 9524 працівники і військовослужбовці окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних міністерств та відомств.

         Також за участю тренерів-викладачів Центрів забезпечено проведення 157 відомчих і міжвідомчих спортивних заходів серед 2080 учасників, а також здійснено підготовку відомчих збірних команд та  спортсменів (200 осіб) до участі у  68 чемпіонатах міністерств і відомств та всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

         Зазначена категорія працівників Центрів залучалася до складу комісій структурних підрозділів правоохоронних органів, у тому числі новостворених підрозділів Національної поліції України, для здійснення за напрямками діяльності 132 інспектувань і проведення контрольних занять (тестувань), якими було охоплено 4388 осіб.

         Окрім цього, в 2014 році Товариством проведено низку заходів щодо підготовки учасників для ліквідації конфлікту у зоні АТО, в тому числі з вогневої, фізичної та спеціальної підготовки, а також підготовлено майже 11 тис. учасників для зони АТО, із них: близько 7,5 тис. працівників Міністерства внутрішніх справ України, 1,5 тис. військовослужбовців Національної гвардії України і Служби безпеки України, 900 військовослужбовців Збройних Сил України та понад тисячу бійців підрозділів територіальної оборони.

         Для забезпечення функціонування регіональних Центрів спеціальної підготовки Товариством було витрачено 3 млн. 701 394 грн.

         Упродовж 2016 року на навчально-тренувальних базах 4-х Центрів спецпідготовки (Дніпропетровської, Житомирської, Львівської обласних та Київської міської організацій Товариства) було проведено 86 навчально-методичних зборів і семінарів з фізичної і вогневої підготовки, до участі в яких залучено 1557 осіб від регіональних структурних підрозділів правоохоронних органів, а також забезпечено проведення 1740 планових занять із зазначених видів підготовки, якими охоплено 3450 працівників і військовослужбовців окремих категорій регіональних структурних підрозділів правоохоронних міністерств та відомств.

 

 

Повернутися

Автор: VikaMa

: http://seo-swat.ru//g9bVJ
.

Автор: WilliamSmita


, .
.
?

Автор: Larryymem

. , , , , ,

Автор: Dilpl

.
https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -
,
.
https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -
20 .

https://vikupauto.club/avtovikup/avtovikup_v_kiev -

Автор: Avito777exids

(Avito) 50% | @a1garant

, !

Avito ( , ). - , . , (Avito).

. .

: 50% .
, , .
!
:

, , - !!! ... , 65% ...

:
, Webmoney ( )
!

@t.me/avito50
________


Автор: Avia777skip

60 . - 50%| @AviaRussia , .

. . . - .

:
, Webmoney ( )
!
________

s7
s7Автор: Avito321Weem

(Avito) 50% | @a1garant

, !

Avito ( , ). - , . , (Avito).

. .

: 50% .
, , .
!

:

, , - !!! ...

!


________


Автор: AlysonBfu

https://www.diigo.com/user/thibault654?query=%23Canadarxcenter

Автор: AlysonDev

http://www.dekut.com/story.php?title=blog-rx-canadian-centre-24

http://buyviagra100mgonline.hatenablog.com/

Автор: AlysonUqt

http://tinyurl.com/yckjs4ry

Автор: MIAZyg

http://www63.zippyshare.com/v/8mYk902o/file.html

Автор: AlysonXzt

http://www.gamestockade.com/profile/58382/gennieminni

Автор: AlysonAvs

http://www.dailymotion.com/video/x63mnjr

Автор: ElvaCej

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries. http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

Автор: ElvaLwa

https://www.sfbi.com/store/pill-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

 
 

» Спортивний комі...

» Федерація вело...

» Федерація панк...

» Веслування на б...

» Дзюдо України і...

 
 Яндекс.Метрика